Reklama
Ukradli kamerę przedszkolakom
Nie ma kamery monitoringu przy Przedszkolu nr 5 w Zamościu. Policja szuka sprawcy tej kradzieży.
- (ak)
- 08.01.2010 09:34
Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia.
Złodziej najprawdopodobniej dostał się na plac przedszkolny nocą. Zdemontował jedną z kamer monitorujących otoczenie placówki. Sprzęt był wart 2 tys. 200 zł.
Data dodania:
08.01.2010 09:34
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze