Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ukradli kamerę przedszkolakom

Nie ma kamery monitoringu przy Przedszkolu nr 5 w Zamościu. Policja szuka sprawcy tej kradzieży.
Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia. Złodziej najprawdopodobniej dostał się na plac przedszkolny nocą. Zdemontował jedną z kamer monitorujących otoczenie placówki. Sprzęt był wart 2 tys. 200 zł.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama