Drzewa się łamią pod śniegiem
Przechodzisz obok zaśnieżonych drzew? Uważaj! W powiecie tomaszowskim pod ciężarem śniegu i padającego od sobotniego wieczoru marznącego deszczu gną się i przewalają drzewa.
- (bn)
- 10.01.2010 13:14
Tak się stało m.in. w Tomaszowie Lubelskim na Alei Południowej i na ul. Rolniczej. Także na trasie z Szarowoli do Tomaszowa, w Tyszowcach, miejscowości Przewale (gm. Tyszowce) i Dąbrowie Tarnawackiej.
Drzewa upadły m.in. na drogi, linie energetyczne oraz na chodniki. Mnóstwo jest też połamanych gałęzi. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Tomaszowscy strażacy mieli jednak pełne ręce roboty.
Data dodania:
10.01.2010 13:14
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze