Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Drzewa się łamią pod śniegiem

Przechodzisz obok zaśnieżonych drzew? Uważaj! W powiecie tomaszowskim pod ciężarem śniegu i padającego od sobotniego wieczoru marznącego deszczu gną się i przewalają drzewa.
Tak się stało m.in. w Tomaszowie Lubelskim na Alei Południowej i na ul. Rolniczej. Także na trasie z Szarowoli do Tomaszowa, w Tyszowcach, miejscowości Przewale (gm. Tyszowce) i Dąbrowie Tarnawackiej. Drzewa upadły m.in. na drogi, linie energetyczne oraz na chodniki. Mnóstwo jest też połamanych gałęzi. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Tomaszowscy strażacy mieli jednak pełne ręce roboty.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama