Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrebenne: Ukradli Ukraińcowi mercedesa

– Ukradli mi mercedesa! – takie zgłoszenie przyjęli policjanci od 20-letniego obywatela Ukrainy.
Poszkodowany zostawił samochód pod jednym z przygranicznych barów w Hrebennem w powiecie tomaszowskim. Gdy wrócił, po mercedesie w kolorze grafitowym na gdańskich numerach rejestracyjnych nie było śladu. Straty oszacował na 6,5 tys. złotych. Policja szuka złodzieja i samochodu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama