Hrebenne: Ukradli Ukraińcowi mercedesa
– Ukradli mi mercedesa! – takie zgłoszenie przyjęli policjanci od 20-letniego obywatela Ukrainy.
- (lew)
- 11.01.2010 10:31
Poszkodowany zostawił samochód pod jednym z przygranicznych barów w Hrebennem w powiecie tomaszowskim.
Gdy wrócił, po mercedesie w kolorze grafitowym na gdańskich numerach rejestracyjnych nie było śladu. Straty oszacował na 6,5 tys. złotych.
Policja szuka złodzieja i samochodu.
Data dodania:
11.01.2010 10:31
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze