Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WOŚP: Zamość ma już ponad 67 tys. zł. Pieniądze nadal spływają

Już jest dużo, a będzie jeszcze więcej pieniędzy, które z Zamościa trafią w tym roku na konto fundacji Jurka Owsiaka. Zamojscy wolontariusze całą niedzielę zbierali do puszek datki dla dzieci z chorobami nowotworowymi.
67 tys. 503 zł i 25 groszy - tyle dokładnie pieniędzy udało się zebrać 650 zamojskim wolontariuszom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zamościanie wrzucili też do kolorowych puszek 51 euro, 3 dolary i 25 centów oraz prawie 4 funty brytyjskie. Kwestę w Hetmańskim Grodzie zorganizował miejscowy Młodzieżowy Dom Kultury. – To nie jest jednak pełna kwota naszej zbiórki – zastrzega Bożena Skiba, pracownik MDK. – Nadal spływają do nas pieniądze od wolontariuszy którzy zbierali pieniądze m.in. w Zwierzyńcu, Szczebrzeszynie i Grabowcu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama