Reklama
Pijany kierowca uderzył w radiowóz
52-letni mieszkaniec gminy Adamów, podczas omijania stuknął swoim seatem w policyjny radiowóz. Gdyby był trzeźwy, najprawdopodobniej nie doszłoby do kolizji.
- (lew)
- 11.01.2010 10:29
Skończyło się na urwaniu lusterka zewnętrznego i porysowaniu karoserii, ale sprawca miał w organizmie 1,82 promila alkoholu.
Przed sądem odpowie za kierowanie autem na podwójnym gazie. Grozi za to do dwóch lat więzienia.
Do zdarzenia doszło w Suchowoli w powiecie zamojskim.
Data dodania:
11.01.2010 10:29
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze