Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijany kierowca uderzył w radiowóz

52-letni mieszkaniec gminy Adamów, podczas omijania stuknął swoim seatem w policyjny radiowóz. Gdyby był trzeźwy, najprawdopodobniej nie doszłoby do kolizji.
Skończyło się na urwaniu lusterka zewnętrznego i porysowaniu karoserii, ale sprawca miał w organizmie 1,82 promila alkoholu. Przed sądem odpowie za kierowanie autem na podwójnym gazie. Grozi za to do dwóch lat więzienia. Do zdarzenia doszło w Suchowoli w powiecie zamojskim.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama