Gmina Susiec: Przyszli na zabawę taneczną, zniszczyli samochód
Zamiast hasać na parkiecie, wyżywali się na fordzie mondeo. Mowa o uczestnikach zabawy tanecznej w Łuszczaczu (gm. Susiec).
- (lew)
- 12.01.2010 11:17
Sprawcy uszkodzili samochód należący do 24-letniego mieszkańca gminy Krasnobród.
– Uderzali w pojazd rękami i nogami, powodując wgniecenia karoserii – informuje Ireneusz Stromidło z tomaszowskiej policji.
Starty oszacowano na 2 tys. złotych.
Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat wiezienia, ale wcześniej trzeba zatrzymać sprawców.
Data dodania:
12.01.2010 11:17
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze