Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gmina Susiec: Przyszli na zabawę taneczną, zniszczyli samochód

Zamiast hasać na parkiecie, wyżywali się na fordzie mondeo. Mowa o uczestnikach zabawy tanecznej w Łuszczaczu (gm. Susiec).
Sprawcy uszkodzili samochód należący do 24-letniego mieszkańca gminy Krasnobród. – Uderzali w pojazd rękami i nogami, powodując wgniecenia karoserii – informuje Ireneusz Stromidło z tomaszowskiej policji. Starty oszacowano na 2 tys. złotych. Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat wiezienia, ale wcześniej trzeba zatrzymać sprawców.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama