Pingpongowa orkiestra zagrała w Hrubieszowie
Dokładnie 316 osób wzięło udział w turnieju tenisa stołowego \"Gramy dla Jerzego” w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. To była prawdopodobnie największa w Polsce impreza sportowa w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
- (lew)
- 12.01.2010 12:20
Najmłodsi zawodnicy mieli po 9 lat.
To Wiktoria Jaworska i Oliwia Ciesielczuk ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie, Dominika Flaks (SP nr 1 w Hrubieszowie) oraz Patrycja Kaczoruk i Maciej Wesołowski (SP w Gozdowie).
Najstarszymi uczestnikami \"orkiestrowego” turnieju byli: 64-letni Marian Cisło i 62-letni Marek Kitliński.
Podczas meczów rozgrywanych na 18 stołach zebrano prawie 980 złotych. W ubiegłorocznej imprezie wzięło udział 389 zawodników.
Data dodania:
12.01.2010 12:20
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze