Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pingpongowa orkiestra zagrała w Hrubieszowie

Dokładnie 316 osób wzięło udział w turnieju tenisa stołowego \"Gramy dla Jerzego” w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. To była prawdopodobnie największa w Polsce impreza sportowa w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Najmłodsi zawodnicy mieli po 9 lat. To Wiktoria Jaworska i Oliwia Ciesielczuk ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie, Dominika Flaks (SP nr 1 w Hrubieszowie) oraz Patrycja Kaczoruk i Maciej Wesołowski (SP w Gozdowie). Najstarszymi uczestnikami \"orkiestrowego” turnieju byli: 64-letni Marian Cisło i 62-letni Marek Kitliński. Podczas meczów rozgrywanych na 18 stołach zebrano prawie 980 złotych. W ubiegłorocznej imprezie wzięło udział 389 zawodników.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama