Trampkarze z Zamościa pokazali klasę w Krakowie
Zamojscy trampkarze Autonomicznej Młodzieżowej Sekcji Piłki Nożnej \"Hetman Zamość” świetnie wypadli podczas turnieju w krakowskich Skotnikach. Wprawdzie medalu nie przywieźli, ale zajęli czwarte miejsce wśród 20 drużyn.
- (bn)
- 12.01.2010 10:16
– Pojechaliśmy tam aby sprawdzić nasz zespół – mówi Radosław Witkowski, trener zamojskiej AMSPN. – Graliśmy z drużynami, które są bezpośrednim zapleczem ekstraklasy. Wypadliśmy naprawdę dobrze. To napawa nadzieją na przyszłość.
Najlepiej podczas turnieju wypadli 15-letni Kamil Luterek i Michał Wardach. Drużyna pojechała do Krakowa dzięki pomocy finansowej Bogusława Kielara, Andrzeja Jagielskiego oraz zamojskim firmom \"Pom-serwis” i \"Zamfood” .
Data dodania:
12.01.2010 10:16
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze