Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Trampkarze z Zamościa pokazali klasę w Krakowie

Zamojscy trampkarze Autonomicznej Młodzieżowej Sekcji Piłki Nożnej \"Hetman Zamość” świetnie wypadli podczas turnieju w krakowskich Skotnikach. Wprawdzie medalu nie przywieźli, ale zajęli czwarte miejsce wśród 20 drużyn.
– Pojechaliśmy tam aby sprawdzić nasz zespół – mówi Radosław Witkowski, trener zamojskiej AMSPN. – Graliśmy z drużynami, które są bezpośrednim zapleczem ekstraklasy. Wypadliśmy naprawdę dobrze. To napawa nadzieją na przyszłość. Najlepiej podczas turnieju wypadli 15-letni Kamil Luterek i Michał Wardach. Drużyna pojechała do Krakowa dzięki pomocy finansowej Bogusława Kielara, Andrzeja Jagielskiego oraz zamojskim firmom \"Pom-serwis” i \"Zamfood” .

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama