Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Radecznica: Pijany na wózku inwalidzkim

Jeździć z promilami nie można nawet wózkiem inwalidzkim. Przekonał się o tym mieszkaniec gminy Radecznica.
Po drodze publicznej poruszał się akumulatorowym wózkiem inwalidzkim pod wpływem alkoholu. Mowa o 52-letni mieszkańcu gminy Radecznica, którego policjanci zatrzymali w poniedziałek po południu przy ul. Prostej. Mężczyzna miał w organizmie 0,62 prom alkoholu. Pojazd \"pożyczył” od córki. Za pijaną jazdę grozi mu teraz do dwóch lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama