Reklama
Radecznica: Pijany na wózku inwalidzkim
Jeździć z promilami nie można nawet wózkiem inwalidzkim. Przekonał się o tym mieszkaniec gminy Radecznica.
- (lew)
- 12.01.2010 11:24
Po drodze publicznej poruszał się akumulatorowym wózkiem inwalidzkim pod wpływem alkoholu.
Mowa o 52-letni mieszkańcu gminy Radecznica, którego policjanci zatrzymali w poniedziałek po południu przy ul. Prostej.
Mężczyzna miał w organizmie 0,62 prom alkoholu. Pojazd \"pożyczył” od córki. Za pijaną jazdę grozi mu teraz do dwóch lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
12.01.2010 11:24
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze