Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski zebrał podczas finału WOŚP ponad 35 tys. zł

Agnieszka Kierepka, uczennica Zespołu Szkół nr 1 w Tomaszowie Lubelskim dostarczyła do sztabu WOŚP najcenniejszą puszkę. Uzbierała w niej dokładnie 1 tysiąc 158 złotych i 56 groszy. W całym mieście i okolicznych wioskach zgromadzono podczas finału 35 tysięcy 35 złotych i 1 grosz.
Tomaszowski sztab WOŚP grał nie tylko na terenie miasta, ale również w Telatynie, Lubyczy Królewskiej, Suścu i Komarowie. Wolontariusze ( w sumie było ich ok. 100) dwoili się i troili, by na konto fundacji Jurka Owsiaka uzbierać jak najwięcej pieniędzy. Rekordowo cenna puszkę dostarczyła Agnieszka Kierepka z ZS nr 1, ale nie tylko ona spisała się świetnie. Ponad tysiąc złotych (dokładnie 1125 zł i 75 groszy) zebrała Dagmara Chmiel z Gimnazjum nr 1, a po ponad 900 zł dostarczyły do sztabu Aleksandra Michałuszko (Gimnazjum nr 2) i Wiola Szczepaniuk (SP nr 3). Z biletów sprzedawanych na koncert, który odbył się w Tomaszowskim Domu Kultury uzyskano 1,9 tys. zł. Licytacja orkiestrowych gadżetów dała 495 zł. To nie koniec. Bo 436 złotych i 51 groszy zebrano w tomaszowskim Przedszkolu nr 5, a ponad 175 zł na imprezie w Restauracji \"Europejska”. Do tomaszowskich puszek trafiały również ukraińskie kopiejki, eurocenty i szwedzkie korony.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama