Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski zainwestuje w oświetlenie toru do biegania na nartach

Ratrak i armatka śnieżna już są. Brakuje jeszcze oświetlenia tras narciarskich w tomaszowskiej Siwej Dolinie. Samorząd szuka wykonawcy, który by się tym zajął. Prace miałyby zostać wykonane wiosną.
Na długości ponad kilometra stanie w sumie 15 latarni. Za wszystkie Tomaszów Lubelski zapłaci z własnej kasy. Oświetlenie trasy to kolejna miejska inwestycja w tor nartorolkowy. Zimą jeździ się po nim na dwóch deskach, a przez resztę roku z trasy korzystac mogą miłośnicy rolek. Dzięki zakupowi ratraka trasa jest dobrze utrzymana. Gdyby zabrakło śniegu, w ruch może pójść armatka śnieżna. Najbliższe zawody sportowe odbędą się w Siwej Dolinie w sobotę 23 stycznia. Będzie to 24 Ogólnopolski Narciarski Bieg Hetmański. Dzień później na trasie rozegrany zostanie natomiast finał 15 Amatorskich Mistrzostw Polski w Narciarstwie Biegowym Family Cup.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama