Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Józefów: Wybił 20 szyb w oknach

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 34-letniego mieszkańca gminy Józefów, który wczoraj w nocy wybił w czterech budynkach 20 szyb. Za zniszczenie mienia grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.
– Ktoś wybił szybę w moim domu! – takie zgłoszenie przyjął o godz. 2 w nocy dyżurny biłgorajskiej policji od mieszkańca Józefowa. Stróże prawa udali się pod wskazany adres. Po pozostawionych na śniegu śladach dotarli do parku, gdzie zatrzymali sprawcę, którym okazał się 34-latek z gminy Józefów. Miał zakrwawioną rękę. – Mężczyzna przyznał się do winy, ale nie potrafił odpowiedzieć dlaczego to zrobił – informuje Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji. Miał w organizmie ponad pół promila alkoholu. Ustalono, że wybił w sumie 16 szyb w dwóch domach jednorodzinnych oraz bloku, do tego dołożył 4 w józefowskim magistracie. Łączne straty oszacowano na 2,4 tys. złotych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama