Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszowskie: Napadł z nożem na człowieka. Czeka go więzienie

Najmniej trzy lata spędzi w więzieniu 19-latek z gminy Trzeszczany w pow. hrubieszowskim, który jest podejrzany o dokonanie rozboju z użyciem noża.
Do zdarzenia doszło w grudniu, dzień po mikołajkach. Wieczorem do jednego ze sklepów spożywczych przy ul. Uchańskiej wszedł młody mężczyzna, który poprosił o dwa opakowania mrożonych pierogów, papierosy oraz doładowanie do telefonu komórkowego za 10 złotych. Wszystko miało kosztować 29 złotych, ale klient nie miał zamiaru płacić za zakupy. – Wyciągnął za to scyzoryk, położył go na ladzie mówiąc, że to napad – opowiada kom. Paweł Łuka z hrubieszowskiej policji. Zażądał wydania pieniędzy. Gdy przestraszona ekspedientka oświadczyła, że w kasie hula wiatr, młodzieniec spokojnie wyszedł ze sklepu z przygotowanymi wcześniej sprawunkami, za które nie zapłacił oczywiście ani złotówki. Mundurowi w środę zatrzymali podejrzanego mieszkańca gminy Trzeszczany.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama