Tomaszów Lubelski: Mężczyzna zamarzł we własnym domu
To już kolejna ofiara mrozów tegorocznej zimy. 58-latek z Tomaszowa Lubelskiego zamarzł we własnym mieszkaniu.
- (lew)
- 14.01.2010 10:37
Zwłoki mieszkającego samotnie 58-latka ujawnił w środę pracownik tomaszowskiego Rejonowego Zakładu Energetycznego.
Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził, że właściciel mieszkania przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej zmarł najprawdopodobniej na skutek wychłodzenia organizmu.
Prokurator zarządził jednak przeprowadzenie sekcji zwłok.
Data dodania:
14.01.2010 10:37
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze