Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Mężczyzna zamarzł we własnym domu

To już kolejna ofiara mrozów tegorocznej zimy. 58-latek z Tomaszowa Lubelskiego zamarzł we własnym mieszkaniu.
Zwłoki mieszkającego samotnie 58-latka ujawnił w środę pracownik tomaszowskiego Rejonowego Zakładu Energetycznego. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził, że właściciel mieszkania przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej zmarł najprawdopodobniej na skutek wychłodzenia organizmu. Prokurator zarządził jednak przeprowadzenie sekcji zwłok.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama