Tomaszowskie: Wypadek przy pompowaniu ciężarówki
Ciężko ranny 29-latek przebywa w szpitalu. Został ranny podczas pompowania ciężarowego samochodu. Ma m.in. złamaną żuchwę. Do wypadku doszło w Jezierni Podbełżec (gm. Tomaszów Lubelski).
- (lew)
- 14.01.2010 10:40
Metalowy pierścień wyskoczył z felgi i z impetem uderzył 29-letniego pracownika prosto w twarz.
Mężczyzna trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami twarzoczaszki (ma m.in. złamaną żuchwę).
Do nieszczęśliwego wypadku doszło w środę w jednym z zakładów wulkanizacyjnych podczas próby napompowania koła samochodu ciężarowego.
Data dodania:
14.01.2010 10:40
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze