Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Niepełnosprawni wystawili w Krasnobrodzie jasełka

Sala Krasnobrodzkiego Domu Kultury wypełniła się po brzegi. Na scenie prezentowano bożonarodzeniowe spektakle. Przygotowali je niepełnosprawni wychowankowie Warsztatów Terapii Zajęciowej z kilku miejscowości.
– Ile artystów, tyle wykonań, które charakteryzowały się wielkim zaangażowaniem i wysokim poziomem – podsumowuje Mariola Kawecka z KDK, który Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej Osób Niepełnosprawnych organizował już po raz szósty wspólnie z WTZ w Dominikanówce. W repertuarze były tradycyjne jasełka, ale także koncerty kolęd i występy instrumentalno-wokalne. Na scenie prezentowali się uczestnicy zajęć z Józefowa, Lipiny Starej, Zwierzyńca, Oszczowa, Dominikanówki, Tomaszowa Lubelskiego, Zamościa, Rozłop, i Wolicy Brzozowej. Na zakończenie wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy, upominki i słodycze

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama