Wypadek przy Carrefourze. Fiat zderzył się z lancią
Jedna osoba została ranna w wypadku, który wczoraj wydarzył się przy supermakecie na ul. Lwowskiej. Zawiniła kobieta, która nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu.
- (lew)
- 15.01.2010 10:29
Wyjeżdżając fiatem z parkingu przy Galerii Lwowskiej Carrefour nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu lanci.
Mowa o 36-letniej mieszkance gminy Adamów, która po wypadku trafiła do szpitala z urazem głowy.
Kierującemu lancią 23-latkowi z gminy Zamość nic się nie stało.
Oboje byli trzeźwi.
Data dodania:
15.01.2010 10:29
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze