Reklama
Lubelszczyzna: Ponad 3 tys. domów bez prądu
Śnieg obciążył gałęzie a te upadając uszkodziły linie energetyczne. Bez prądu było dzisiaj ponad 3 tysiące odbiorców na terenie działania Zamojskiej Korporacji Energetycznej.
- er
- 17.01.2010 18:53
Awarie wystąpiły w miejscowościach pod Biłgorajem, Zamościem i Krasnymstawem. Energetycy usuwali je na bieżąco. Z niektórymi jeszcze się nie uporali.
W sumie w całym kraju prądu nie ma 45 tysięcy odbiorców. Problemy są w Małopolsce i na Śląsku.
Data dodania:
17.01.2010 18:53
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze