Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubelszczyzna: Ponad 3 tys. domów bez prądu

Śnieg obciążył gałęzie a te upadając uszkodziły linie energetyczne. Bez prądu było dzisiaj ponad 3 tysiące odbiorców na terenie działania Zamojskiej Korporacji Energetycznej.
Awarie wystąpiły w miejscowościach pod Biłgorajem, Zamościem i Krasnymstawem. Energetycy usuwali je na bieżąco. Z niektórymi jeszcze się nie uporali. W sumie w całym kraju prądu nie ma 45 tysięcy odbiorców. Problemy są w Małopolsce i na Śląsku.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama