Przy skazanym z zamojskiego więzienia znaleziono amfetaminę
Siedzi już za popełnione przestępstwo, a nadal rozrabia. Za posiadanie narkotyków 22-letniego więźnia czeka kolejna rozprawa w sądzie.
- (lew)
- 18.01.2010 11:38
Podczas kontroli 22-letniego osadzonego, funkcjonariusze służby więziennej znaleźli przy nim woreczek foliowy z zapięciem strunowym ze śladową zawartością amfetaminy.
Do zdarzenia doszło w niedzielę na oddziale zewnętrznym więzienia przy ul. Hrubieszowskiej.
Mieszkaniec Zamościa może zapomnieć teraz o wcześniejszym opuszczeniu zakładu: czeka go sprawa w sądzie, nie uniknie również odpowiedzialności dyscyplinarnej.
Data dodania:
18.01.2010 11:38
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze