Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Przy skazanym z zamojskiego więzienia znaleziono amfetaminę

Siedzi już za popełnione przestępstwo, a nadal rozrabia. Za posiadanie narkotyków 22-letniego więźnia czeka kolejna rozprawa w sądzie.
Podczas kontroli 22-letniego osadzonego, funkcjonariusze służby więziennej znaleźli przy nim woreczek foliowy z zapięciem strunowym ze śladową zawartością amfetaminy. Do zdarzenia doszło w niedzielę na oddziale zewnętrznym więzienia przy ul. Hrubieszowskiej. Mieszkaniec Zamościa może zapomnieć teraz o wcześniejszym opuszczeniu zakładu: czeka go sprawa w sądzie, nie uniknie również odpowiedzialności dyscyplinarnej.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama