Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nastolatek chciał obrobić kiosk, trafił na wytrzeźwiałkę

Sąd rodzinny zajmie się 16-letnim mieszkańcem Zamościa, który dzisiaj w nocy po pijaku próbował włamać się do kiosku. Trwają poszukiwania jego kompana.
– Przy kiosku na ul. Partyzantów kręcą się dwaj podejrzani młodzieńcy – takie zgłoszenie przyjął dzisiaj po godz. 1 w nocy dyżurny zamojskiej komendy. Sprawcy podnieśli do góry żaluzję antywłamaniową i próbowali wybić szybę drewnianym klockiem. Na widok mundurowych wzięli nogi za pas, ale funkcjonariuszom udało się zatrzymać jednego z nich. 16-letni zamościanin nie dawał jednak za wygraną: był agresywny i szarpał się z policjantami. – Dlatego trzeba było użyć wobec niego siły fizycznej i kajdanek – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Młodzieniec miał w organizmie dwa promile alkoholu, dlatego trafił do izby wytrzeźwień. Policja szuka jego wspólnika.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama