O prawosławiu rozmawiali w liceum
W ramach Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan w poniedziałek I LO w Zamościu zorganizowano uroczystą prezentację najnowszej książki dr Krzysztofa Leśniewskiego Pt. \"Prawosławie, Światło ze Wschodu”.
- (pam)
- 26.01.2010 13:47
Spotkanie zorganizowała Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica oraz Parafia Prawosławna Św. Mikołaja Cudotwórcy w Zamościu.
Dr Leśniewski jest kierownikiem Katedry Teologii Prawosławnej Instytutu Ekumenicznego KUL.
O prawosławiu, jego aspektach historycznych, tradycji i miejscu człowieka mówił również Arcybiskup Abel, ordynariusza prawosławnej diecezji lubelsko-chełmskiej.
Data dodania:
26.01.2010 13:47
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze