Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Gimnazjaliści kopali na medal

Drużyna Gimnazjum nr 1 w Tomaszowie Lubelskim nie miała sobie równych w Mistrzostwach Powiatu Tomaszowskiego LZS w halowej piłce nożnej szkół gimnazjalnych o puchar starosty tomaszowskiego.
Na sukces zapracowali: Michał Goral, Piotr Typek, Mateusz Tyski, Daniel Nowosad, Adrian Czapla, Paweł Grzywna, Bartłomiej Zieliński, Filip Marianowski, Michał Kuczyński oraz Mateusz Ratyna. Zawody, w których udział wzięły cztery drużyny wyłonione w eliminacjach, rozegrano w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1. Drugie miejsce zajęli gimnazjaliści z Łaszczowa, a trzecie drużyna Gimnazjum w Suścu. Na czwartym miejscu turniej zakończyli piłkarze z Ulhówka. Zwycięska drużyna wywalczyła awans do eliminacji międzypowiatowych, które we wtorek zostaną rozegrane w Łabuńkach. Tomaszowianie rywalizować będą z najlepszymi drużynami powiatów biłgorajskiego, hrubieszowskiego, janowskiego i zamojskiego.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama