Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W Zamościu uaktywnili się złodzieje damskich torebek

W ciągu jednego dnia dwie kobiety straciły w Zamościu swoje torebki, a wraz z nimi m.in. dokumenty. Policja szuka sprawców kradzieży, do których doszło we wtorek.
Do idącej 82-letniej zamościanki podbiegło dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich wyrwał starszej pani torebkę, w której znajdowały się dowód osobisty, dokumentacja medyczna i klucze do mieszkania. W środku nie było jednak pieniędzy, dlatego wkrótce sprawcy pozbyli się torebki wraz z jej zawartością. Do kradzieży doszło we wtorek w południe przy ul. Weteranów. Cztery godziny później ubrany na czarno i zakapturzony napastnik przy ul. Wyszyńskiego wyrwał torebkę 57-latce. Poszkodowana straciła wraz z nią m.in. dowód osobisty, karty bankomatowe, kosmetyki, telefon komórkowy oraz niewielką gotówkę. Straty oszacowano na 172 złotych. Policja szuka sprawców.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama