Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Kolejna ofiara mrozów

Wychłodzenie organizmu było najprawdopodobniej przyczyną śmierci 58-letniego tomaszowianina. To już kolejna ofiara mrozów tej zimy.
Jego zwłoki ujawniono wczoraj wieczorem w mieszkaniu przy Al. Sportowych. Mężczyzna mieszkał samotnie. Od początku miesiąca w województwie z powodu mrozów zmarło już 10 osób.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama