Tomaszów Lubelski: Kolejna ofiara mrozów
Wychłodzenie organizmu było najprawdopodobniej przyczyną śmierci 58-letniego tomaszowianina. To już kolejna ofiara mrozów tej zimy.
- (lew)
- 28.01.2010 12:05
Jego zwłoki ujawniono wczoraj wieczorem w mieszkaniu przy Al. Sportowych. Mężczyzna mieszkał samotnie.
Od początku miesiąca w województwie z powodu mrozów zmarło już 10 osób.
Data dodania:
28.01.2010 12:05
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze