Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Na giełdzie przy lodowisku w Hrubieszowie można kupować używane łyżwy, sanki i narty

Najpierw przy Szkole Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie powstało lodowisko, a teraz otwarto tam giełdę sprzętu zimowego. Można tutaj wymienić lub sprzedać łyżwy, narty, buty narciarskie, a nawet sanki lub inny sprzęt do zjeżdżania.
Lodowisko przy \"jedynce”, a więc podstawówce i gimnazjum przy ul. Listopadowej, ma wymiary 20 na 40 metrów, a powstało dzięki pomocy strażaków, którzy wylewali wodę, pomogli też m.in. Józef Kowalewski, Wiesław Pępko i Leszek Kryszczuk z administracji szkoły, który jest również radnym miejskim. Mogą z niego korzystać dzieci, młodzież i dorośli przez całą dobę, bo tafla jest oświetlana. Za wstęp nie trzeba płacić. Ślizgać się będzie można, dopóki tafla się nie roztopi. Dyrekcja szkoły postanowiła przy tej okazji zorganizować giełdę, na której dzieci mogą się nawzajem wymieniać sprzętem sportowym. Każdy, kto ma coś do zaoferowania sam to wymienia albo sprzedaje, bo giełdę obsługują sami uczniowie. Sprzęt można zamieniać, kupować i sprzedawać jeszcze w piatek w godz. 15–17.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama