Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamość: Z kuchennymi nożami napadli na policjantów

Dwóch mężczyzn uzbrojonych w noże kuchenne napadło w nocy na policjantów. Funkcjonariusze szybko obezwładnili napastników.
W sobotę kilka minut po godzinie 23 dyżurny zamojskiej policji otrzymał zgłoszenie o zakłócaniu porządku przez młodych ludzi na ul. Czwartaków. Na miejsce wysłani zostali policjanci. Kiedy dojechali na miejsce, na widok policyjnego radiowozu dwóch młodych ludzi uciekło w stronę osiedla. Funkcjonariusze obserwowali okoliczne bloki, kiedy nagle z jednej z klatek wybiegło dwóch młodych mężczyzn uzbrojonych w noże kuchenne. Biegli w stronę policjantów. Obaj napastnicy zostali obezwładnieni. Mieszkańcy Zamościa w wieku 26 i 27 lat trafili do policyjnego aresztu. Byli pijani. Przemysław P. oraz Paweł B. odpowiedzą teraz za czynną napaść na policjantów, znieważenie funkcjonariuszy oraz kierowanie gróźb karalnych. Grozi im do 10 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama