Reklama
Wypadek w Lipsku Polesie. Renault zderzył się z passatem
Policja wyjaśnia jeszcze okoliczności wypadku, do którego dzisiaj przed południem doszło w Lipsku Polesie koło Zamościa.
- (ak)
- 31.01.2010 13:26
Wiadomo, że na drodze doszło do zderzenia renaulta clio i volkswagena passata.
W wypadku ranne zostały w sumie 4 osoby. Wszystkie trafiły do szpitala. Ich życiu nie zagraża podobno niebezpieczeństwo.
Data dodania:
31.01.2010 13:26
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze