Reklama
Na stacji paliw w Zamościu ulatniał się gaz
Uszkodzony dystrybutor był powodem rozszczelnienia instalacji i ulatniania się gazu na stacji paliw w Zamościu.
- (pab)
- 31.01.2010 08:31
Do zdarzenia doszło w sobotę ok. godz. 19 na stacji paliw przy ul. Legionów.
Samochód uszkodził dystrybutor LPG, a to z kolei spowodowało ulatnianie się gazu. Stacja paliw została ewakuowana ze względów bezpieczeństwa.
Na szczęście nikomu nic złego się nie stało, a zagrożenie zostało zażegnane.
Data dodania:
31.01.2010 08:31
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze