Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Na stacji paliw w Zamościu ulatniał się gaz

Uszkodzony dystrybutor był powodem rozszczelnienia instalacji i ulatniania się gazu na stacji paliw w Zamościu.
Do zdarzenia doszło w sobotę ok. godz. 19 na stacji paliw przy ul. Legionów. Samochód uszkodził dystrybutor LPG, a to z kolei spowodowało ulatnianie się gazu. Stacja paliw została ewakuowana ze względów bezpieczeństwa. Na szczęście nikomu nic złego się nie stało, a zagrożenie zostało zażegnane.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama