Naubliżał policjantom. Może trafić za kratki
Nerwy mu puściły i narozrabiał. Poniesienie konsekwencje. Nawet na rok może powędrować do więzienia 30-letni zamościanin za znieważenie funkcjonariuszy policji na służbie.
- (lew)
- 01.02.2010 11:24
Do zdarzenia doszło w niedzielę przed północą przy ul. Poniatowskiego.
Stróże prawa udali się do jednego z mieszkań po otrzymaniu zgłoszenia o zakłócaniu ciszy nocnej.
Podczas interwencji jednemu z uczestników popijawy puściły nerwy. Mężczyzna wyzywał mundurowych, dlatego trafił do policyjnego aresztu.
30-latek miał w organizmie 1,44 promila alkoholu.
Data dodania:
01.02.2010 11:24
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze