Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Naubliżał policjantom. Może trafić za kratki

Nerwy mu puściły i narozrabiał. Poniesienie konsekwencje. Nawet na rok może powędrować do więzienia 30-letni zamościanin za znieważenie funkcjonariuszy policji na służbie.
Do zdarzenia doszło w niedzielę przed północą przy ul. Poniatowskiego. Stróże prawa udali się do jednego z mieszkań po otrzymaniu zgłoszenia o zakłócaniu ciszy nocnej. Podczas interwencji jednemu z uczestników popijawy puściły nerwy. Mężczyzna wyzywał mundurowych, dlatego trafił do policyjnego aresztu. 30-latek miał w organizmie 1,44 promila alkoholu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama