Reklama
Spuszczali paliwo z cudzych samochodów
Policja zatrzymała na gorącym uczynku trzech złodziejaszków, którzy specjalizowali się w kradzieży paliwa z cudzych aut. To dwaj mieszkańcy zamościa i ich kompan z gminy Adamów.
- (lew)
- 01.02.2010 11:30
Z ciężarowego renaulta spuścili 100 litrów oleju napędowego wartego 400 złotych.
Mieszkańcy Zamościa w wieku 32 i 21 lat oraz ich 24-letni kolega z gminy Adamów trafili do policyjnego aresztu.
Do zdarzenia doszło na jednym z parkingów przy ul. Kilińskiego.
Ustalono, że doborowy tercet wcześniej włamał się do zbiornika paliwa innej ciężarówki. Ich łupem padło 170 litrów ropy.
Poszkodowany 42-latek z Rzeszowa oszacował straty na 780 złotych.
Data dodania:
01.02.2010 11:30
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze