Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Spuszczali paliwo z cudzych samochodów

Policja zatrzymała na gorącym uczynku trzech złodziejaszków, którzy specjalizowali się w kradzieży paliwa z cudzych aut. To dwaj mieszkańcy zamościa i ich kompan z gminy Adamów.
Z ciężarowego renaulta spuścili 100 litrów oleju napędowego wartego 400 złotych. Mieszkańcy Zamościa w wieku 32 i 21 lat oraz ich 24-letni kolega z gminy Adamów trafili do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło na jednym z parkingów przy ul. Kilińskiego. Ustalono, że doborowy tercet wcześniej włamał się do zbiornika paliwa innej ciężarówki. Ich łupem padło 170 litrów ropy. Poszkodowany 42-latek z Rzeszowa oszacował straty na 780 złotych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama