Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Konwojent ukradł prawie 100 tysięcy złotych

Zamiast przekazać pieniądze z utargu do tak zwanego wpłatomatu, schował jej do własnej kieszeni. Mowa o 52-letnim konwojencie z Zamościa, który podejrzany jest o przywłaszczenie prawie 100 tys. złotych.
Sławomir P. pracował jako konwojent w jednej z zamojskich firm. Przepadł 20 stycznia wraz z gotówką w kwocie 95800 złotych. Stróże prawa namierzyli go w ostatni piątek w lubelskim szpitalu neuropsychiatrycznym. Mężczyzna został przewieziony do Zamościa, gdzie usłyszał zarzut przywłaszczenia powierzonego mienia. W sobotę Sąd Rejonowy w Zamościu postanowił go tymczasowo aresztować na dwa miesiące. – Udało się odzyskać jedynie część przywłaszczonej gotówki, czyli 3 tys. złotych – powiedziała nam Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Nie wiadomo, co się stało z resztą pieniędzy. Mieszkaniec gminy Zamość miał podobno długi.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama