Jak policjant ratował przez telefon dziecko (mp3)
Dziecko mi się dusi! Pomóżcie! – błagał dyżurnego tomaszowskiej komendy policji ojciec trzylatka. Funkcjonariusz wezwał pogotowie, a następnie przez telefon instruował zdenerwowanego człowieka, jak ma udzielać pomocy synkowi.
- Leszek Wójtowicz
- 02.02.2010 14:27
Data dodania:
02.02.2010 14:27
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze