Hrubieszowskie: Kłusownikom zachciało się ryb
Za złamanie przepisów ustawy o rybactwie śródlądowym odpowiedzą przed sądem dwaj mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego. Pogranicznicy złapali ich na gorącym uczynku kłusownictwa.
- (lew)
- 02.02.2010 11:48
46-letni Andrzej B. i 46-letni Zygmunt M. wybrali się z sieciami na stare dorzecze Bugu w Gołębiach w gminie Dołhobyczów.
Zanim namierzyli ich funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, zdążyli wyciągnąć z wody 8 sztuk ryb, m.in. sandacze i leszcze.
Data dodania:
02.02.2010 11:48
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze