Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszowskie: Kłusownikom zachciało się ryb

Za złamanie przepisów ustawy o rybactwie śródlądowym odpowiedzą przed sądem dwaj mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego. Pogranicznicy złapali ich na gorącym uczynku kłusownictwa.
46-letni Andrzej B. i 46-letni Zygmunt M. wybrali się z sieciami na stare dorzecze Bugu w Gołębiach w gminie Dołhobyczów. Zanim namierzyli ich funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, zdążyli wyciągnąć z wody 8 sztuk ryb, m.in. sandacze i leszcze.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama