Hrubieszów: Dadzą mu popalić za... nielegalne papierosy
Wysoka grzywna i przepadek mienia czeka 50-letniego mieszkańca Hrubieszowa za przechowywanie towarów bezakcyzowych.
- (lew)
- 02.02.2010 11:51
Grzegorz W. wpadł na parkingu przy ul. Kruczej w Hrubieszowie, a więc w okolicach popularnego bazaru.
– Funkcjonariusze znaleźli w należącym do jego żony dostawczym mercedesie 620 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej – informuje Jarosław Karkuszewski z hrubieszowskiej policji.
To nie koniec. W trakcie przeszukania mieszkania w ręce mundurowych wpadło 59 kartonów, czyli 590 paczek papierosów zza wschodniej granicy, a dodatkowo 27 butelek wódki.
Wszystko zarekwirowano.
Straty z tytułu uszczuplenia podatku akcyzowego wyceniono na 10 tys. złotych.
Data dodania:
02.02.2010 11:51
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze