Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Dadzą mu popalić za... nielegalne papierosy

Wysoka grzywna i przepadek mienia czeka 50-letniego mieszkańca Hrubieszowa za przechowywanie towarów bezakcyzowych.
Grzegorz W. wpadł na parkingu przy ul. Kruczej w Hrubieszowie, a więc w okolicach popularnego bazaru. – Funkcjonariusze znaleźli w należącym do jego żony dostawczym mercedesie 620 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej – informuje Jarosław Karkuszewski z hrubieszowskiej policji. To nie koniec. W trakcie przeszukania mieszkania w ręce mundurowych wpadło 59 kartonów, czyli 590 paczek papierosów zza wschodniej granicy, a dodatkowo 27 butelek wódki. Wszystko zarekwirowano. Straty z tytułu uszczuplenia podatku akcyzowego wyceniono na 10 tys. złotych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama