Rzucili się z nożami na policjantów. Trafią za to do aresztu
Sąd Rejonowy w Zamościu postanowił aresztować tymczasowo dwóch młodzieńców pod zarzutem znieważenia i czynnej napaści na funkcjonariuszy policji.
- (lew)
- 03.02.2010 09:36
W sobotę po godz. 23 dyżurny zamojskiej komendy odebrał zgłoszenie o zakłócaniu porządku przez młodych ludzi przy ul. Czwartaków w Zamościu. Na miejsce wysłano patrol.
– Nagle z jednej z klatek schodowych wybiegło dwóch młodych mężczyzn uzbrojonych w noże kuchenne – wspomina Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.
Biegli w stronę funkcjonariuszy. Napastnicy zostali obezwładnieni. 25-letni Paweł B. i 26-letni Przemysław P. (obaj z Zamościa) trafili do policyjnego aresztu. Obaj byli pijani.
Za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 10 lat więzienia.
Data dodania:
03.02.2010 09:36
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze