Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rzucili się z nożami na policjantów. Trafią za to do aresztu

Sąd Rejonowy w Zamościu postanowił aresztować tymczasowo dwóch młodzieńców pod zarzutem znieważenia i czynnej napaści na funkcjonariuszy policji.
W sobotę po godz. 23 dyżurny zamojskiej komendy odebrał zgłoszenie o zakłócaniu porządku przez młodych ludzi przy ul. Czwartaków w Zamościu. Na miejsce wysłano patrol. – Nagle z jednej z klatek schodowych wybiegło dwóch młodych mężczyzn uzbrojonych w noże kuchenne – wspomina Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Biegli w stronę funkcjonariuszy. Napastnicy zostali obezwładnieni. 25-letni Paweł B. i 26-letni Przemysław P. (obaj z Zamościa) trafili do policyjnego aresztu. Obaj byli pijani. Za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 10 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama