Reklama
Pożar w fabryce zniczy w Zamościu
Po godzinie 19 wybuchł pożar w fabryce zniczy w Zamościu.
- łm
- 03.02.2010 21:11
Płonie hala produkcyjna fabryki przy ul. Błonie. Na szczęście strażacy opanowali sytuację i ogień nie rozprzestrzenia się. Nie ma też osób poszkodowanych. Na miejscu są cztery zastępy straży pożarnej. Przyczyny jeszcze nie są znane.
Data dodania:
03.02.2010 21:11
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze