Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pożar w fabryce zniczy w Zamościu

Po godzinie 19 wybuchł pożar w fabryce zniczy w Zamościu.
Płonie hala produkcyjna fabryki przy ul. Błonie. Na szczęście strażacy opanowali sytuację i ogień nie rozprzestrzenia się. Nie ma też osób poszkodowanych. Na miejscu są cztery zastępy straży pożarnej. Przyczyny jeszcze nie są znane.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama