Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zbadaj się za darmo w szpitalu \"papieskim\"

Szpital \"papieski” przyłączył się do ogólnopolskiej akcji Dnia Drzwi Otwartych, której inicjatorem jest Polska Unia Onkologii. W sobotę na bezpłatne konsultacje medyczne będą przyjmowani wszyscy, którzy będą chcieli się przebadać.
W ramach programu pacjenci skorzystają z konsultacji dwóch onkologów klinicznych, chirurga onkologa oraz psychologa. – Ponadto będą wykonywane bezpłatnie badania USG piersi przez radiologa, chętni będą mieli możliwość spotkania się z zamojskim Amazonkami – informuje Ryszard Pankiewicz, rzecznik prasowy Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. Konsultacje będą udzielane na terenie szpitala od godz. 10 do 14. Osobą odpowiedzialną za organizację akcji jest lek. med. Teresa Sosnowska, ordynator Oddziału Onkologii Klinicznej. Dodatkowe informacje – tel. 084 677 38 35.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama