Łosiniec: Piesi wpadli pod passata. Byli pijani
Kierowca był trzeźwy. Piesi pijani. I to oni są ofiarami wypadku, do którego w środę doszło w Łosińcu w gminie Susiec.
- (lew)
- 04.02.2010 08:55
Podróżujący volkswagenem passatem 30-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego potrącił dwóch pieszych z gminy Susiec, którzy najprawdopodobniej wtargnęli nagle na jezdnię wprost pod samochód.
62-latek trafił do szpitala ze złamaną ręką. Miał 1,5 promila. 28-latek, który ma złamaną nogę, nie mógł dmuchać w alkomat, dlatego pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu.
Kierowca był trzeźwy.
Data dodania:
04.02.2010 08:55
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze