Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Łosiniec: Piesi wpadli pod passata. Byli pijani

Kierowca był trzeźwy. Piesi pijani. I to oni są ofiarami wypadku, do którego w środę doszło w Łosińcu w gminie Susiec.
Podróżujący volkswagenem passatem 30-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego potrącił dwóch pieszych z gminy Susiec, którzy najprawdopodobniej wtargnęli nagle na jezdnię wprost pod samochód. 62-latek trafił do szpitala ze złamaną ręką. Miał 1,5 promila. 28-latek, który ma złamaną nogę, nie mógł dmuchać w alkomat, dlatego pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu. Kierowca był trzeźwy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama