Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pierwszaki z hrubieszowskiej \"dwójki\" złożyły ślubowanie

Ślubowanie pierwszaków to święto uczniów, rodziców i nauczycieli. W Szkole Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie uroczystość przebiegała z wielką pompą.
Po pięciu miesiącach nauki uczniowie klas I \"a” i I \"b” zostali pasowani na uczniów \"dwójki”. Uczniom, rodzicom, nauczycielom i zaproszonym gościom udzieliły się emocje. Dzieci wspaniale wywiązały się z zadań, do których przygotowali ich wychowawcy – Marta Piątkowski-Mazurek i Katarzyna Beń. Nad poprawnością ich wykonania czuwała komisja, która nagradzała pierwszaków punktami – słoneczkami, a uczennice klasy czwartej – Dominika Mroczkowska i Dominika Radzis – pomagały młodszym kolegom przebrnąć przez kolejne etapy. – Po wspaniale zdanym egzaminie odbyło się ślubowanie – opowiada Halina Kowalczuk, dyrektor SP nr 2 w Hrubieszowie, która pasowania na ucznia dokonywała wspólnie z Jerzy Tudrynem, przewodniczącym Rady Rodziców. Odświętnie ubrani pierwszoklasiści ślubowali m.in. uczyć się pilnie. Otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki z Caritas. Po \"sesji fotograficznej”, wszyscy udali się do stołówki szkolnej na poczęstunek.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama