Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: 53-latek jechał na dużej bani

Alkomat nie kłamie. Kierowcy muszą się z tym pogodzić. Tak, jak 53-latek z gminy Tomaszów Lubelski, przyłapany wczoraj na jeździe po pijanemu.
Kierowca opla corsy, którego w środę przy ul. Żwirki i Wigury zatrzymali policjanci tomaszowskiej drogówki do rutynowej kontroli miał w organizmie 3,5 promila alkoholu. Mundurowi zatrzymali mu na dzień dobry prawo jazdy. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości 53-letniemu mieszkańcowi gminy Tomaszów Lubelski grozi teraz do dwóch lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama