Tomaszów Lubelski: 53-latek jechał na dużej bani
Alkomat nie kłamie. Kierowcy muszą się z tym pogodzić. Tak, jak 53-latek z gminy Tomaszów Lubelski, przyłapany wczoraj na jeździe po pijanemu.
- (lew)
- 04.02.2010 08:59
Kierowca opla corsy, którego w środę przy ul. Żwirki i Wigury zatrzymali policjanci tomaszowskiej drogówki do rutynowej kontroli miał w organizmie 3,5 promila alkoholu.
Mundurowi zatrzymali mu na dzień dobry prawo jazdy.
Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości 53-letniemu mieszkańcowi gminy Tomaszów Lubelski grozi teraz do dwóch lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
04.02.2010 08:59
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze