Przy ul. Powiatowej warszawianka wjechała roverem w forda
Warszawianka jechała za szybko. I doprowadziła wczoraj do wypadku przy ul. Powiatowej w zamościu. dwie osoby zostały ranne.
- (lew)
- 04.02.2010 14:12
Przeholowała z prędkością i najechała swoim roverem na tył forda. Mowa o 29-letniej mieszkance Warszawy, która doprowadziła do tego wypadku w środę przy ul. Powiatowej.
Kobieta trafiła do szpitala z urazem kręgosłupa, podobne obrażenia ma 51-letni kierowca forda z Zamościa, który dodatkowo uskarżał się na ból głowy.
Oboje byli trzeźwi.
Data dodania:
04.02.2010 14:12
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze