Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Przy ul. Powiatowej warszawianka wjechała roverem w forda

Warszawianka jechała za szybko. I doprowadziła wczoraj do wypadku przy ul. Powiatowej w zamościu. dwie osoby zostały ranne.
Przeholowała z prędkością i najechała swoim roverem na tył forda. Mowa o 29-letniej mieszkance Warszawy, która doprowadziła do tego wypadku w środę przy ul. Powiatowej. Kobieta trafiła do szpitala z urazem kręgosłupa, podobne obrażenia ma 51-letni kierowca forda z Zamościa, który dodatkowo uskarżał się na ból głowy. Oboje byli trzeźwi.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama