Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Deszkowice: Pijany pieszy spał...na drodze

O wielkim szczęściu może mówić 38-letni mieszkaniec gminy Sułów. W czwartek był tak pijany, że zasnął na jezdni. Przejechał po nim samochód. Mężczyzna przeżył.
Podróżujący seatem 21-letni mieszkaniec gminy Radecznica najechał w czwartek na leżącego na drodze pieszego. Do zdarzenia doszło ok. godz. 18.40. 38-letni mieszkaniec gminy Sułów trafił do szpitala z ogólnymi obrażeniami. Miał w organizmie 2,32 promila alkoholu. Kierowca był trzeźwy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama