Deszkowice: Pijany pieszy spał...na drodze
O wielkim szczęściu może mówić 38-letni mieszkaniec gminy Sułów. W czwartek był tak pijany, że zasnął na jezdni. Przejechał po nim samochód. Mężczyzna przeżył.
- (lew)
- 05.02.2010 11:23
Podróżujący seatem 21-letni mieszkaniec gminy Radecznica najechał w czwartek na leżącego na drodze pieszego.
Do zdarzenia doszło ok. godz. 18.40.
38-letni mieszkaniec gminy Sułów trafił do szpitala z ogólnymi obrażeniami. Miał w organizmie 2,32 promila alkoholu.
Kierowca był trzeźwy.
Data dodania:
05.02.2010 11:23
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze