Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kasia wie wszystko najlepiej. Wygrała Omnibusa

Katarzyna Mazurkiewicz, uczennica I LO w Zamościu wygrała tegoroczną edycję \"Omnibusa”. Ten szósty już Powiatowy Turniej Wiedzy Szkolnej i Medialnej zorganizowano w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Zamościu.
W konkursie startowali trzecioklasiści z gimnazjów oraz \"pierwszaki” ze szkół średnich powiatów zamojskiego, biłgorajskiego, tomaszowskiego, hrubieszowskiego, chełmskiego i krasnostawskiego. Każdą placówkę mógł reprezentować tylko jeden uczeń. Wszyscy mieli za zadanie napisać test składający się z 50 zamkniętych pytań. Najlepiej wypadła Katarzyna Mazurkiewicz. Drugie miejsce zajął Krystian Prochowicz ze społecznego LO w Zamościu, a trzecie Klaudia Romanowska z Zespołu Szkół Publicznych w Podhorcach. Wszyscy uczestnicy turnieju oraz ich opiekunowie otrzymali dyplomy uczestnictwa w turnieju, nad którego przebiegiem czuwały Marzena Spiszak i Joanna Siemczyk z ZSP nr 2.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama