Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijany 20-latek doprowadził do kolizji

Był pijany, jechał cudzym autem i spowodował nim kolizję. 20-latek spod zamościa trafił za to do policyjnego aresztu.
Nie zachował należytej odległości i uderzył oplem w tył renaulta. Mowa o 20-latku z gminy Zamość, który miał w organizmie prawie 2,8 promila alkoholu, nie miał za to prawo jazdy, a samochód nie należał do niego. Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na skrzyżowaniu ul. Partyzantów i Odrodzenia w Zamościu. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Za jazdę samochodem na podwójnym gazie grozi mu do 2 lat więzienia, a za spowodowanie kolizji i jazdę bez uprawnień grzywna. – Kierowca renaulta z gminy Szczebrzeszyn był trzeźwy – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama