Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zdrzemnął się na przystanku w 10 stopniowy mróz

27-letni mieszkaniec Tarnogrodu pod Biłgorajem zasnął na ławce na przystanku.
Wczoraj wieczorem śpiącego mężczyznę zauważyli policjanci, którzy radiowozem patrolowali teren. - Mężczyzna był pod wyraźnym wpływem alkoholu, jego mowa była bełkotliwa, nie mógł także utrzymać równowagi – mówi Anna Smarzak z lubelskiej policji. Funkcjonariusze zabrali go do radiowozu. Ustalili adres jego rodziny i oddali pod opiekę ojca.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama