Zdrzemnął się na przystanku w 10 stopniowy mróz
27-letni mieszkaniec Tarnogrodu pod Biłgorajem zasnął na ławce na przystanku.
- er
- 07.02.2010 11:35
Wczoraj wieczorem śpiącego mężczyznę zauważyli policjanci, którzy radiowozem patrolowali teren.
- Mężczyzna był pod wyraźnym wpływem alkoholu, jego mowa była bełkotliwa, nie mógł także utrzymać równowagi – mówi Anna Smarzak z lubelskiej policji.
Funkcjonariusze zabrali go do radiowozu. Ustalili adres jego rodziny i oddali pod opiekę ojca.
Data dodania:
07.02.2010 11:35
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze