Reklama
Werbkowice: KOT-y na poprawę humoru
Śmiać się będzie można bez zahamowań i do woli. Wesoło zrobi się w niedzielę w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach.
- (lew)
- 03.02.2010 10:13
Tego dnia odbędzie się pierwsze spotkanie kabaretowe \"KOT-y, czyli kabaretowy odlot totalny”.
– Powyższe przedsięwzięcie ma na celu prezentację dorobku artystycznego kabaretów z naszego regionu i nie tylko oraz integrację społeczności lokalnej – informują organizatorzy.
Impreza rozpocznie się o godz. 17. Na deskach GOK wystąpią Czwarta Fala z Kielc, Tupet z Biłgoraja, Sami Swoi z Sawina oraz gospodarze, czyli kabaret Szara Eminencja z Werbkowic (na zdjęciu), któremu w tym roku stuknie 10 lat.
Na koniec zaplanowano biesiadę w stylu staropolskim. Jej przygotowaniem zajmą się Sami Swoi wraz z GOK.
Na spotkanie trzeba wziąć 9,99 złotych na bilet.
Data dodania:
03.02.2010 10:13
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze