Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Werbkowice: KOT-y na poprawę humoru

Śmiać się będzie można bez zahamowań i do woli. Wesoło zrobi się w niedzielę w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach.
Tego dnia odbędzie się pierwsze spotkanie kabaretowe \"KOT-y, czyli kabaretowy odlot totalny”. – Powyższe przedsięwzięcie ma na celu prezentację dorobku artystycznego kabaretów z naszego regionu i nie tylko oraz integrację społeczności lokalnej – informują organizatorzy. Impreza rozpocznie się o godz. 17. Na deskach GOK wystąpią Czwarta Fala z Kielc, Tupet z Biłgoraja, Sami Swoi z Sawina oraz gospodarze, czyli kabaret Szara Eminencja z Werbkowic (na zdjęciu), któremu w tym roku stuknie 10 lat. Na koniec zaplanowano biesiadę w stylu staropolskim. Jej przygotowaniem zajmą się Sami Swoi wraz z GOK. Na spotkanie trzeba wziąć 9,99 złotych na bilet.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama