Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Łaszczów: Włamał się do auta po... telewizor

Nie zostawiaj w samochodzie niczego wartościowego, bo złodziej tylko na to czeka. O tym przekonał się 24-latek spod Łaszczowa.
Ktoś włamał się do jego samochodu i ukradł telewizor warty 1,4 tys. złotych. Sprawca uszkodził zamek w tylnej pokrywie bagażnika i tą drogą dostał się do środka samochodu. Policja ustaliła, że za kradzieżą z włamaniem stoi 28-letni mieszkaniec gminy Łaszczów. Łup odzyskano. Podejrzanemu grozi do 10 pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama