Łaszczów: Włamał się do auta po... telewizor
Nie zostawiaj w samochodzie niczego wartościowego, bo złodziej tylko na to czeka. O tym przekonał się 24-latek spod Łaszczowa.
- (lew)
- 08.02.2010 09:36
Ktoś włamał się do jego samochodu i ukradł telewizor warty 1,4 tys. złotych.
Sprawca uszkodził zamek w tylnej pokrywie bagażnika i tą drogą dostał się do środka samochodu.
Policja ustaliła, że za kradzieżą z włamaniem stoi 28-letni mieszkaniec gminy Łaszczów. Łup odzyskano.
Podejrzanemu grozi do 10 pozbawienia wolności.
Data dodania:
08.02.2010 09:36
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze