Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Złodziej grasował na stacji paliw przy ul. Starowiejskiej

Straty są spore, ale na razie nie wiadomo, kto za to zostanie ukarany. Policja szuka złodzieja, który włamał sie do stacji paliw przy ul. Starowiejskiej w Zamościu.
Przez okno wszedł w nocy do budynku stacji paliw przy ul. Starowiejskiej. Łupem włamywacza padły oleje, papierosy, artykuły spożywcze, narzędzia oraz 5050 złotych w gotówce. Poszkodowany 46-latek oszacował straty na ponad 6 tys. złotych. Policja szuka sprawcy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama