Złodziej grasował na stacji paliw przy ul. Starowiejskiej
Straty są spore, ale na razie nie wiadomo, kto za to zostanie ukarany. Policja szuka złodzieja, który włamał sie do stacji paliw przy ul. Starowiejskiej w Zamościu.
- (lew)
- 08.02.2010 09:32
Przez okno wszedł w nocy do budynku stacji paliw przy ul. Starowiejskiej.
Łupem włamywacza padły oleje, papierosy, artykuły spożywcze, narzędzia oraz 5050 złotych w gotówce. Poszkodowany 46-latek oszacował straty na ponad 6 tys. złotych.
Policja szuka sprawcy.
Data dodania:
08.02.2010 09:32
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze