Reklama
Michalów: Ktoś splądrował mieszkanie
Złodziej wykorzystał fakt, że domowników nie było w mieszkaniu i wyniósł z niego wszystko, co mu wpadło w ręce. Do kradzieży doszło w Michalowie (gmina Sułów).
- (lew)
- 08.02.2010 09:40
Wybił szybę w oknie, a następnie wszedł do jednego mieszkań przy ul. Nadrzecznej. Mowa o złodzieju, którego poszukuje teraz policja.
Jego łupem padły telefon komórkowy, przedłużacz oraz sokowirówka. Poszkodowana 22-latka oszacowała straty na 500 złotych.
Data dodania:
08.02.2010 09:40
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze