Kradł w dyskotece
Niezbyt dobre wspomnienia z Zamościa wywiezie 19-latka z Suwałk. Wybrała się na dyskotekę do jednego z klubów i została tam okradziona.
- (lew)
- 08.02.2010 09:47
Dziewczyna w sobotę bawiła się w Klubie \"10” przy ul. Łukasińskiego. Na imprezie bawił się też złodziej.
Poszkodowana straciła torebkę, w której miała telefon komórkowy, odtwarzacz mp3, dokumenty oraz 90 złotych. Łączne straty oszacowała na 460 złotych.
Policja szuka sprawcy.
Data dodania:
08.02.2010 09:47
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze