Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kradł w dyskotece

Niezbyt dobre wspomnienia z Zamościa wywiezie 19-latka z Suwałk. Wybrała się na dyskotekę do jednego z klubów i została tam okradziona.
Dziewczyna w sobotę bawiła się w Klubie \"10” przy ul. Łukasińskiego. Na imprezie bawił się też złodziej. Poszkodowana straciła torebkę, w której miała telefon komórkowy, odtwarzacz mp3, dokumenty oraz 90 złotych. Łączne straty oszacowała na 460 złotych. Policja szuka sprawcy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama